Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /mnt/data/accounts/i/italiman/data/www/stavbaostrava.cz/libs/Nette/loader.php on line 19
Naše služby | Stavební společnost MADDOX JM stav s.r.o.

Kariéra

V naší nabídce pracovních příležitostí jsou právě volné tyto pozice - zedníci a obchodní zástupce.

Zedníci na OSVČ

Náplň práce

  • realizace zateplení fasád různými druhy izolantů
  • zednická činnost při rekonstrukcích či novostavbách
  • montáže obkladů a dlažeb
  • nové omítky a nátěry

Požadavky

  • živnostenské oprávnění v oboru
  • praxe na obdobné pozici
  • znalost problematiky
  • vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup k práci, pečlivost a umění dokončovat práci v dohodnutých termínech

Nabízíme

  • příležitost uplatnit nebo získat nové vědomosti a zkušenosti
  • samostatnou a rozmanitou práci
  • dobré platové ohodnocení

Své CV prosím posílejte výhradně na email l.mackova@stavbaostrava.cz

Obchodní zástupce OSVČ

Náplň práce

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • prezentace služeb a nových produktů
  • prezentace cenových nabídek a uzavírání smluv

Požadavky

  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • komunikativnost, příjemné vystupování
  • vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup k práci

Nabízíme

  • dobré platové ohodnocení – provize z každé uzavřené smlouvy